Przykładowe torebki pasujące do beżowych butów

Reklama

  • Niektórzy zalecają, aby taką torebkę dopasować właśnie do butów czyli założyć model w podobnym, beżowym kolorze. Oczywiście możesz tak zrobić i z pewnością nie będzie to stylistycznym błędem. Pamiętaj jednocześnie, że nie musisz dobierać torebki w identycznym odcieniu beżu – mogą one się nieco różnić i nadal będzie to wyglądało dobrze.
  • Są tacy styliści, którzy twierdzą, że synchronizowanie kolorów butów oraz torebki nie jest już modne – oni radzą, by torebka była już w zdecydowanie innym kolorze, niż beżowe buty. Możesz więc ich posłuchać i poszaleć. Pamiętaj jednak, że „inny kolor” nie oznacza w tym przypadku „jakikolwiek”. Dobierz takie, które będą ładnie komponowały się z beżowym – czyli brąz, przygaszona czerwień lub bardzo popularny, blady róż.
  • Ciekawym rozwiązaniem jest także połączenie koloru butów i ubrania właśnie na torebce. Możesz więc dobrać beżową torebkę, która będzie miała akcenty bladoróżowe (jak np. sukienka) albo złote (jak biżuteria). Efekt będzie z całą pewnością bardzo korzystny.

Oceń artykuł

Jaka torebka do beżowych butów? 0 (0)