Jaka torebka do białych trampek?

Reklama

Są delikatne, dziewczęce i lekkie – czyli idealne na lato. Białe trampki, bo to o nich mowa, to genialna propozycja dla każdej z nas. Aby jednak wyglądały naprawdę dobrze, musisz przede wszystkim dopasować do nich właściwą torebkę. Jak to zrobić?

Modne torebki pasujące do białych trampek
    • Białe trampki „emanują” świeżością. Możesz to podkreślić, dobierając do nich torebkę z równie białymi akcentami. Pamiętaj jednak, aby nie była ona zupełnie biała – efekt będzie przesadzony. Z pewnością jednak taki się nie stanie, jeżeli zdecydujesz się na torebkę w granatowo – białe paseczki.

Trzy kolorowe torebki do kolorowych trampek

  • Jeśli tylko masz ochotę, możesz też zupełnie przełamać biel trampek i założyć do nich zupełnie czarną torebkę, na przykład skórzaną. Pamiętaj jednak wówczas, że dobrze byłoby ten styl dodatkowo podkreślić, na przykład ciekawą kurtkę w lekko „rockowym” stylu.
  • Pamiętaj, że zakładając zupełnie białe tenisówki, możesz nieco „poszaleć” z wzorami na torebce. Nie wahaj się więc dobrać do niej dużej, bawełnianej torby z różnymi wzorami i w przeróżne kolory. To na pewno będzie trafiony wybór.