Jaka torebka do czerwonej sukienki?

Reklama

Zakładasz czerwoną sukienkę? To świetnie, ponieważ jest to kolor idealnie podkreślający kobiece wdzięki. Z drugiej strony – jest on też bardzo wyrazisty. Dlatego właśnie musisz dobrze przemyśleć kwestie dodatków – zwłaszcza, gdy chodzi o torebkę.

Przykładowe srebrne torebki pasujące do czerwonej sukienki
  • Może cię kusić, aby do czerwonej sukienki założyć czerwoną torebkę. Nie jest to bardzo zły pomysł, ale pamiętaj, że wówczas musisz mieć bardzo dobre wyczucie stylu – tak, aby całość nie wyglądała kiczowato. I pamiętaj, że wówczas musi być to torebka o bardzo małych rozmiarach. Duża zwyczajnie nie pasuje.
  • Do intensywnie czerwonej kreacji nie bardzo pasuje najmodniejszy kolor tego lata (w dodatkach), czyli cielisty. Ten odcień kocha bardziej stanowcze, wyraźnie kolory – czyli czarny albo biały. Warto jednak zauważyć, że biała torebka również nie pasuje – musi być połączona z czarnym kolorem.
  • Jeśli decydujesz się na wieczorową kreację w kolorze ognistej czerwieni, możesz założyć do niej złotą albo srebrną torebkę. Pod warunkiem jednak, że nie będzie ona miała dodatku brokatu, a reszta dodatków będzie bardzo skromna.