Jaka torebka do czerwonych butów?

Reklama

Czy może być coś bardziej kobiecego, niż czerwone szpilki? Z pewnością nie! Nie zastanawiaj się zatem zbyt długo i jeśli tylko masz okazję, to natychmiast je zakładaj. Pamiętaj jednak, aby dopasować do nich odpowiednią torebkę. Jak to zrobić?

Modne torebki do czerwonych butów
  • Wiele kobiet decyduje się na zestaw: czerwone buty i czerwona torebka. Ty jednak, jeśli tylko nie chcesz popełnić modowego błędu – nie rób tego! Takie zestawienie jest już niemodne od wielu lat. Jeśli bardzo zależy ci, aby kolor czerwony gdzieś się powtórzył w twojej stylizacji (chociaż wcale nie musi), to raczej niech jest to delikatny akcent. Czyli na przykład czerwony kolor paznokci.
  • Czerwone obuwie bardzo często zakładamy do małej czarnej (i słusznie, bo to świetne połączenie). Jeśli i ty właśnie tak postanawiasz zrobić, to pamiętaj, że idealnym uzupełnieniem tej stylizacji będzie mała, czarna torebka.
  • Wybierając model torebki, stawiaj na oryginalne połączenia kolorów, ale trzymaj się gamy: czarny, biały, czerwony. Inne raczej nie będą dobrze się komponowały.