Jaka torebka do różowej sukienki?

Reklama

Różowy to kobiecy kolor, ale jednocześnie niezwykle intensywny i rzucający się w oczy – dlatego wybierając do niego dodatki, musisz być bardzo ostrożna. Jak przekłada się to na wybór odpowiedniej torebki?

Ciemne torebki do różowej sukienki
  • Bardzo intensywne kolory różu warto przełamać. Możesz zrobić to na dwa sposoby – pierwszy to wybranie torebki w jednym z najchłodniejszych kolorów, czyli stalowej szarości. Drugi natomiast to zdecydowanie się na barwę neutralną, czyli cielistą. Obie metody są godne polecenia.
  • Jeśli twoja sukienka ma najmodniejszy w tym sezonie kolor pudrowego różu, musisz utrzymać delikatną kolorystykę. Świetnie sprawdza się tutaj bardzo delikatny kolor szary albo beż.
  • Nigdy nie zakładaj różowej torebki do różowej sukienki. Wyjątkiem od tej reguły jest model w zupełnie innym odcieniu różu – wówczas jednak wszystkie pozostałe dodatki muszą być tak stonowane, jak to tylko możliwe.
  • Powyższe zasady odnoszą się również do kreacji wieczorowych. Może cię kusić, aby do różowej sukni założyć złotą lub srebrną torebkę, ale nie rób tego. Będzie zbyt cukierkowato.