Stylizacja na spacer - jeansy i T-shirt

Reklama

Trudno zaprzeczyć, że jeansy i T-shirt to duet idealny na spacer. Jednak, aby dodać charakteru takiemu zestawieniu, można go uzupełnić oryginalną torebką. Doskonała też będzie przykuwająca uwagę, wzorzysta chusta. Spodnie z denimu znakomicie wyglądają z trampkami – ten typ obuwia jest nie tylko wygodny, posiada także ponadczasowy urok i nigdy nie przestaje być modny. Gdy pogoda jest niepewna, załóżcie kalosze.

Zamiast jeansów możecie założyć spodnie z dresowego materiału, wyróżniające się nowoczesnym designem i interesującymi detalami. Dobrą opcją jest także kombinezon, ale nie zapominajcie o spódnicach. Do wyboru są długie lub krótkie modele, w każdym razie, istotne jest to, aby nosić je z wygodnym obuwiem. Wzór, który powinien Was zainteresować, gdy szykujecie się na przechadzkę po parku, to szkocka kratka lub zabawna, komiksowa grafika. Spacerując po plaży, nie musicie przejmować się wyborem odpowiednich butów. Przechadzajcie się boso, odziane w zwiewną tunikę czy pareo.

Czy wiecie, że zamiast torebki możecie wykorzystać sukienki albo spodnie z dużymi kieszeniami? Takie ubrania wyglądają bardzo nowocześnie i oryginalnie, a przy okazji okazują się całkiem funkcjonalne.

Oceń artykuł

Co założyć na spacer? 5 (1)