Damskie kolorowe walizki i torby podróżne

Reklama

Nie ma chyba gorszego widoku, niż zadbana, piękna kobieta, która dźwiga starą, zniszczoną i być może jeszcze rozprutą (!) walizkę. Elegancka kobieta wie, że musi mieć modny bagaż – który prezentuje się równie dostojnie, jak ona sama.

Rodzaje walizek i toreb podróżnych

Zwykła nazwa – walizka, a jest określeniem dla przeróżnych modeli. Walizki różnią się pod kątem rozmiaru – tutaj możemy znaleźć te zupełnie malutkie i całkiem spore, pod względem posiadania dodatków – mamy zatem klasyczne walizki z uchwytem oraz te super wygodne, z rączką i kółkami.

Modne damskie walizki

Ponadto, do dyspozycji podróżujących kobiet są przeróżnej maści kuferki, kufereczki i nesesery – wszystko zależy od tego, co preferujesz.

Jak wybrać torbę podróżną?

W tej kwestii nie możesz – niestety, kierować się ceną, a w każdym razie na pewno nie tą najniższą. Walizka czy torba ma ci służyć przez wiele lat i nie może istnieć ryzyko, że w pewnej chwili po prostu urwie się ucho, złamie kółko albo coś się popruje. Dlatego wydaj więcej, ale kieruj się wysoką jakością.
Kiedy już ustaliliśmy tę najważniejszy aspekt, warto porozmawiać o tym, co jest tylko odrobinę mniej znaczące – mianowicie, o markach. Jeżeli chcesz prezentować się na lotnisku czy peronie jak dama, powinnaś mieć markową torbę lub walizkę.

Damskie, sportowe torby i walizki podróżne

Oto, które firmy i nazwiska powinnaś znać w szczególności:

  • Louis Vitton – to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeżeli tylko cię na stać na jedną ich walizkę – nie wahaj się przed zakupem. To wszak torba światowej klasy. Co więcej, im jest starsza, tym wygląda lepiej.
  • Samsonite, Tumi – niezawodne, wytrzymałe, idealne na długie wyprawy i mocne wyzwania.
  • Globe – Trotter – to angielska firma, która tworzy walizki nawet na zamówienie. Oczywiście ich jakość jest niepodważalna.
  • T. Anthony LTD – jeśli jesteś fanką rodziny królewskiej, to powinnaś wiedzieć, że gustują oni tylko w walizkach tej firmy. Podobno posiadają ich… 118 sztuk!
  • Ghurka – propozycja dla wielbicielek stylu safari. Jeśli kochasz takie klimaty, z pewnością się w niej zakochasz!
  • Longchamp – sprytne rozwiązania i elegancki wygląd – jeśli zależy ci na obu, wybierz właśnie walizkę tej marki.
  • Goyard – powiedzmy sobie szczerze – walizki tej firmy to oferta dla bogaczy. Ale jeśli masz na swoim koncie fortunę, to wybierz właśnie modele tej marki. Gwarantują ci najwyższą jakość i ekskluzywny wygląd – bo produkty Goyard dostępne są tylko w kilku sklepach na świecie.
  • Private labels – dobre, ładne i… niedrogie. Propozycja dla średnio zamożnych kobiet albo dla… oszczędnych bogaczek.
  • Generic black nylon – stosunkowo niedrogie, a przy tym ładne i wykonane z dobrych jakościowo materiałów.

Czy wiesz, co musisz mieć w bagażu podręcznym? Odpowiedź jest prosta – wszystko to, co pozwoli ci wyglądać z klasą, gdyby twoja duża walizka zaginęła!

Oceń artykuł

Walizki i torby podróżne – „Francja elegancja” 0 (0)