Jak wiązać pareo?

Jak wiązać pareo?

Pareo jest cudownym dodatkiem na plażę. Jednak przy całej swojej znakomitości i bogactwie wzorów może stracić swój urok, jeżeli tylko będzie niewłaściwie związane. Znasz ten problem? Zapoznaj się więc z moimi sposobami na wiązanie pareo.

Reklama

  • Huahine – to wiązanie numer jeden. Musisz owinąć się pareo, a potem chwycić dwa górne końce i je skrzyżować. Następny krok to założenie ich za szyję i związane za lewym lub prawym uchem.
  • Tiare Tahiti – tak nazywa się inny sposób wiązania pareo. Złap jego dwa końce, a potem owiń je za plecami i poprowadź z powrotem pod szyję. Jeden koniec przytrzymaj, a drugim owiń szyję. Ostatni krok to związanie końców nad ramieniem. I już!
  • Trzecia metoda to tzw. bora bora. Zwiąż pareo nad biustem. Potem zawiń i zrób kilka warstw. Owiń się paskiem (np. z muszelek), podwiń dolne rogi pareo i wsuń je pod pasek.

Czy wiesz, że kwiat noszony za uchem przez hawajskie kobiety ma podwójne znaczenie? Jeśli założysz taki za prawym uchem, to oznacza, że jesteś zamężna. Wolne panie umieszczają kwiatek za lewe ucho.

Oceń artykuł

Jak wiązać pareo? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top