Do czego nosić zielone kozaki?

Do czego nosić zielone kozaki?

Przyznajmy to od razu – żeby już kupić zielone kozaki, trzeba być kimś oryginalnym albo zdobyć się na akt odwagi. To po prostu nie jest zbyt popularny model butów, zwłaszcza takiego koloru. Ale zakładając, że tą odwagą wykazałaś się ty – z czym możesz takie buty nosić?

Zimowe damskie zielone kozaki

Reklama

  • Po pierwsze – z niczym zielonym! Jeśli założysz jeszcze cokolwiek zielonego, będziesz wyglądała jak żaba. Nie rób sobie tego.
  • Zielone kozaki super będą wyglądały z czarnymi legginsami i szarym płaszczem. Dzięki nim wyważysz nieco ten nader wyraźny kolor.
  • Odpadają spodnie białe, czerwone, zielone, różowe, nawet pomarańczowe – wszystkie, które stworzą nieciekawy kontrast z zielenią.
  • Świetnie będziesz wyglądała w takich kozakach i brązach. Może być to brązowa tunika albo po prostu spodnie w takim kolorze.

Nawiąż do kolorów ziemi. Zieleń, brązy i beże to bardzo bezpieczne i ładne zestawy kolorystyczne.

Reklama

Powiązane artykuły

Zobacz również

Najnowsze artykuły

Do czego pasuje szal?

Niezawodne zimą, ale przydatne też latem Wbrew pozorom nie jest łatwo wybrać szal, który doda...

Jaki strój do opery?

Strój na premierę Jeśli zostałyście zaproszone na premierę, to dobrym pomysłem będzie zorientowanie się, jak...

Jak nosić czarny golf?

Czarny golf nosimy często „ot tak”, do jeansów i obojętnie jakich butów. Warto zmienić ten zwyczaj, bo taki właśnie sweterek stanowi idealną bazę dla cudownych stylizacji. I do tego takich, które nie wymagają wielkiego wysiłku!

Jak nosić czerwony golf?

Niektóre nasze ubrania traktujemy… po macoszemu. Jest tak na przykład z czerwonym golfem – nie wkładamy dużo wysiłku w skomponowanie go z innymi ubraniami. A przecież należy mu się „porządna” stylizacja!

Balaclava – co to jest?

Balaclava to czapka kominiarka, która zakrywa twarz. Jest to rodzaj odzieży zimowej i ochronnej, która pełni rolę maski ochronnej i osłony twarzy.

Jak dobrać pierścionek do dłoni i palców?

Pierścionki są subtelnym, lecz kunsztownym elementem biżuterii, który ma za zadanie ozdobić kobiece dłonie. Pamiętaj, żeby świadomie wybrać pierścionek (jego rozmiar, kształt, kolor) i podkreślić nim atuty dłoni.

Co nosić mając krótkie nogi?

Krótkie nogi mogą sprawiać wrażenie dłuższych, jeśli zastosujecie kilka sprawdzonych tricków. Pozostańcie wierne pewnym fasonom i połączeniom, a poczujecie się bardziej pewnie i atrakcyjnie.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top