blog modowy dla kobiet

Kategoria Czapki

Jaka czapka na jesień?

Modne czapki na jesień

Jesienna czapka ma nie tyle chronić przed zimnem, co stanowić ciekawy dodatek do naszych stylizacji. Dzięki niej możemy przecież stać się nieco retro albo dodać sobie odrobinę… luzu.

Czytaj całość...

Jaka czapka dla owalnej twarzy?

Różowy beret

Och, kobiety o owalnych twarzach to ciągłe przedmioty zazdrości! Mają nie tylko proporcjonalne rysy, ale i tak cudowne możliwości noszenia różnych nakryć głowy! Szkoda zatem, że zwykle z nich… nie korzystają. Może czas to zmienić?

Czytaj całość...

Jaka czapka do okrągłej twarzy?

Duży kapelusz do okrągłej twarzy

Nie rezygnuj z noszenia czapki, jeśli masz okrągłą twarz! To nieprawda, że wszystkie modele nakryć głowy dodają ci krągłości – istnieje mnóstwo czapek, które tego nie robią, a wręcz pomagają wysmuklić buzię.

Czytaj całość...

Jaka futrzana czapka?

Zimowa futrzana czapka

Futerka, sztuczne czy prawdziwe, są nierozłączne z kobiecą modą. Nie każda z nas ma jednak odwagę na prawdziwe futro. Może zatem odpowiednio dobrana, futrzana czapka?

Czytaj całość...

Jaka czapka z daszkiem?

Markowe czapki z daszkiem

Czapki z daszkiem, odkąd tylko powstały, mają się świetnie. Pierwotnie przeznaczone tylko dla mężczyzn, obecnie świetnie wyglądają również na damskich głowach.

Czytaj całość...

Jaka czapka dla noworodka?

Modne czapki dla noworodka

Wybierając ubrania dla noworodka, często skupiamy się na ich wyglądzie. A przecież jednym z ważniejszych aspektów jest tutaj nie tyle atrakcyjność ubranka, co jego cechy. Jest tak na przykład w przypadku czapeczki dla noworodka.

Czytaj całość...

Jaka czapka pod kask rowerowy?

Sportowe czapki pod kask rowerowy

Jeżdżenie na rowerze polecane jest jako jedna z najbardziej korzystnych dla zdrowia aktywności. Aby jednak nie zadziałało na naszą niekorzyść, musimy dbać o odpowiednie wyposażenie. Czyli nie tylko o kask rowerowy, ale i o specjalną czapkę.

Czytaj całość...

Jaka czapka do sportowej kurtki?

Markowe czapki do sportowej kurtki

„Sportowo” naprawdę nie znaczy „nudno”. Dla przykładu, jeśli na co dzień nosisz sportowe kurtki, to możesz w bardzo ciekawy sposób urozmaicić swoją stylizację. Najprostszym na to sposobem jest wybranie ciekawej czapki.

Czytaj całość...

Jaka czapka do długich włosów?

Modne czapki do długich włosów

Każda z nas marzy o pięknych, długich włosach. I wszystkie cierpimy katusze, gdy przychodzi nam przykryć te bujne kaskady zimową czapką. Na szczęście, mamy dziś wystarczająco dużo modeli, by pogodzić piękne z pożytecznym.

Czytaj całość...

Jaka czapka do czerwonej kurtki?

Markowe czapki do czerwonej kurtki

Podobno czerwień to najbardziej kobiecy z wszystkich kolorów. Czy jest zatem coś dziwnego w tym, że tak często wybieramy go jako kolor naszych okryć? Jeśli tylko nie przesadzimy, zakładając też czerwoną czapkę, to efekt na pewno będzie cudowny.

Czytaj całość...

Jaka czapka pod kask narciarski?

Sportowe czapki pod kask narciarski

Noszenie niewłaściwej czapki pod kaskiem narciarskim to jeden z głównych „grzechów głównych” początkujących narciarzy. Ci bardziej doświadczeni wiedzą bowiem, że w tym sporcie liczą się nawet takie drobiazgi.

Czytaj całość...

Jaka czapka do kręconych włosów?

Modne czapki do kręconych włosów

Przepięknie się układają, dodają romantyzmu i powabu – loki mają „to coś”. Jednak gdy nakłada się na nie wielką czapę, mogą to coś stracić. Dlatego warto szukać rozwiązań, które temu zapobiegną.

Czytaj całość...

Jaka czapka do fioletowej kurtki?

Modne czapki do fioletowej kurtki

Biała, żółta, a może szara? Wbrew pozorom, wybór czapki do fioletowej kurtki nie jest taki prosty. Warto jednak poświęcić tematowi dłuższą chwilę, aby cieszyć się udaną kompozycją stylistyczną.

Czytaj całość...

Jaka czapka do fryzury z grzywką?

Damskie czapki do fryzury z grzywką

Teoretycznie wszystko jest proste – jest zimno, zakładasz ciepłą czapkę. Gdy jednak staramy się też dbać o swój wygląd, prostota się kończy i zaczynają pojawiać się pytania. Na przykład: „I jak tu nie zniszczyć tej ślicznej grzywki?”

Czytaj całość...

Jaka czapka do futra?

Z jednej strony futra są kontrowersyjne, z drugiej – przepiękne. Jeśli chcemy uniknąć kontrowersji i wybrać to sztuczne, to nawet ono sprawia kłopoty. Bo właściwie jaką czapkę do niego założyć?

Czytaj całość...

Jaka czapka do niebieskiej kurtki?

Modne czapki pasujące do niebieskiej kurtki

Czy niebieski kolor może być ciekawym fundamentem pod resztą ubrań? Oczywiście, zwłaszcza, jeśli mówimy o kurtce. Masz całą masę możliwości doboru czapki do takiego okrycia – nic, tylko korzystać.

Czytaj całość...

Jaka czapka do szarej kurtki?

Młodzieżowe czapki do szarej kurtki

Szarości są piękne, ale… jeśli nie przesadzimy z ich ilością. Przykładowo, jeśli założymy szarą kurtkę, to reszta stylizacji powinna już mieć zdecydowanie bardziej żywe kolory. Choć i od tej zasady są wyjątki.

Czytaj całość...

Jaka czapka do kożucha?

Damskie czapki do kożucha

Marzy ci się wygląd jak z Syberii? Cóż, takie stylizacje mają swoich zwolenników i przeciwników, ale jedno trzeba im przyznać – są bezwzględnie i cudownie ciepłe. Zwłaszcza, gdy kożuchowi towarzyszy ciekawa czapka.

Czytaj całość...

Jaka czapka na zimę?

Modne czapki na zimę

Czapka na zimę może szpecić, ale może też dodawać stylizacji i samej noszącej niesamowitego uroku. Aby osiągnąć ten drugi efekt, nie trzeba nawet szczególnej modowej intuicji. Jedyne, czego potrzebujemy, to odrobina eksperckiej wiedzy i wskazówek.

Czytaj całość...

Jaka czapka do czarnej kurtki?

Modne czapki do czarnej kurtki

Ukochana przez kobiety czerń znajduje się nie tylko na sukienkach, ale też na kurtkach. Czasem tez na czapkach, szalikach… czy słusznie? Nie zawsze. Czasem bowiem warto tę czerń po prostu złamać kolorem.

Czytaj całość...

Jak nosić czapkę?

Damskie zimowe czapki

Kobieta bez czapki zimą? Nawet, jeśli jest najmodniejsza, to prezentuje się raczej smutno. Bo bardziej modne od wyglądu jest zadbanie o swoje zdrowie. A poza tym – jedno drugiego nie wyklucza.

Czytaj całość...

Jaka czapka do okrągłej twarzy?

Modne czapki dla okrągłej twarzy

Pewne wyznaczniki naszych modowych decyzji mogą wydawać się zupełnie nieistotne. Ale w modzie i dobrym wyglądzie znaczenie ma… wszystko, nawet drobiazgi. I na przykład to, czy ktoś ma twarz okrągłą, czy podłużną, może zasugerować wybór okrycia głowy.

Czytaj całość...

Jaka czapka do biegania?

Markowe czapki do biegania

Współczesny biegacz wie, czego chce. A chce być wysportowany, zdrowy i atrakcyjny. Nie waha się sięgać po najlepsze materiały i gadżety, nie krępuje się też… biegać z czapką na głowie.

Czytaj całość...