Kategoria: Czapki

Balaclava - czerwona - damska

Akcesoria, Czapki

Co to jast balaclava?

Balaclava to czapka kominiarka, która zakrywa twarz. Jest to rodzaj odzieży zimowej i ochronnej, która pełni rolę maski ochronnej i osłony twarzy.

0

Modne czapki na jesień

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka na jesień?

Jesienna czapka ma nie tyle chronić przed zimnem, co stanowić ciekawy dodatek do naszych stylizacji. Dzięki niej możemy przecież stać się nieco retro albo dodać sobie odrobinę… luzu.

0

Różowy beret

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka dla owalnej twarzy?

Och, kobiety o owalnych twarzach to ciągłe przedmioty zazdrości! Mają nie tylko proporcjonalne rysy, ale i tak cudowne możliwości noszenia różnych nakryć głowy! Szkoda zatem, że zwykle z nich… nie korzystają. Może czas to zmienić?

0

Duży kapelusz do okrągłej twarzy

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do okrągłej twarzy?

Nie rezygnuj z noszenia czapki, jeśli masz okrągłą twarz! To nieprawda, że wszystkie modele nakryć głowy dodają ci krągłości – istnieje mnóstwo czapek, które tego nie robią, a wręcz pomagają wysmuklić buzię.

0

Zimowa futrzana czapka

Akcesoria, Czapki

Jaka futrzana czapka?

Futerka, sztuczne czy prawdziwe, są nierozłączne z kobiecą modą. Nie każda z nas ma jednak odwagę na prawdziwe futro. Może zatem odpowiednio dobrana, futrzana czapka?

0

Markowe czapki z daszkiem

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka z daszkiem?

Czapki z daszkiem, odkąd tylko powstały, mają się świetnie. Pierwotnie przeznaczone tylko dla mężczyzn, obecnie świetnie wyglądają również na damskich głowach.

0

Modne czapki dla noworodka

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka dla noworodka?

Wybierając ubrania dla noworodka, często skupiamy się na ich wyglądzie. A przecież jednym z ważniejszych aspektów jest tutaj nie tyle atrakcyjność ubranka, co jego cechy. Jest tak na przykład w przypadku czapeczki dla noworodka.

0

Sportowe czapki pod kask rowerowy

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka pod kask rowerowy?

Jeżdżenie na rowerze polecane jest jako jedna z najbardziej korzystnych dla zdrowia aktywności. Aby jednak nie zadziałało na naszą niekorzyść, musimy dbać o odpowiednie wyposażenie. Czyli nie tylko o kask rowerowy, ale i o specjalną czapkę.

0

Markowe czapki do sportowej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do sportowej kurtki?

„Sportowo” naprawdę nie znaczy „nudno”. Dla przykładu, jeśli na co dzień nosisz sportowe kurtki, to możesz w bardzo ciekawy sposób urozmaicić swoją stylizację. Najprostszym na to sposobem jest wybranie ciekawej czapki.

0

Modne czapki do długich włosów

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do długich włosów?

Każda z nas marzy o pięknych, długich włosach. I wszystkie cierpimy katusze, gdy przychodzi nam przykryć te bujne kaskady zimową czapką. Na szczęście, mamy dziś wystarczająco dużo modeli, by pogodzić piękne z pożytecznym.

0

Damskie czapki do skórzanej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do kurtki skórzanej?

Nic nie dodaje kobiecie uroku i „charakterku” tak, jak skórzana kurtka. Jeśli jeszcze wszystkie dodatki są do niej perfekcyjnie dobrane, to nic dodać, nic ująć – mam stylizację idealną.

0

Markowe czapki do czerwonej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do czerwonej kurtki?

Podobno czerwień to najbardziej kobiecy z wszystkich kolorów. Czy jest zatem coś dziwnego w tym, że tak często wybieramy go jako kolor naszych okryć? Jeśli tylko nie przesadzimy, zakładając też czerwoną czapkę, to efekt na pewno będzie cudowny.

0

Sportowe czapki pod kask narciarski

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka pod kask narciarski?

Noszenie niewłaściwej czapki pod kaskiem narciarskim to jeden z głównych „grzechów głównych” początkujących narciarzy. Ci bardziej doświadczeni wiedzą bowiem, że w tym sporcie liczą się nawet takie drobiazgi.

0

Modne czapki do kręconych włosów

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do kręconych włosów?

Przepięknie się układają, dodają romantyzmu i powabu – loki mają „to coś”. Jednak gdy nakłada się na nie wielką czapę, mogą to coś stracić. Dlatego warto szukać rozwiązań, które temu zapobiegną.

0

Modne czapki do fioletowej kurtki

Czapki

Jaka czapka do fioletowej kurtki?

Biała, żółta, a może szara? Wbrew pozorom, wybór czapki do fioletowej kurtki nie jest taki prosty. Warto jednak poświęcić tematowi dłuższą chwilę, aby cieszyć się udaną kompozycją stylistyczną.

0

Damskie czapki do fryzury z grzywką

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do fryzury z grzywką?

Teoretycznie wszystko jest proste – jest zimno, zakładasz ciepłą czapkę. Gdy jednak staramy się też dbać o swój wygląd, prostota się kończy i zaczynają pojawiać się pytania. Na przykład: „I jak tu nie zniszczyć tej ślicznej grzywki?”

0

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do futra?

Z jednej strony futra są kontrowersyjne, z drugiej – przepiękne. Jeśli chcemy uniknąć kontrowersji i wybrać to sztuczne, to nawet ono sprawia kłopoty. Bo właściwie jaką czapkę do niego założyć?

0

Modne czapki pasujące do niebieskiej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do niebieskiej kurtki?

Czy niebieski kolor może być ciekawym fundamentem pod resztą ubrań? Oczywiście, zwłaszcza, jeśli mówimy o kurtce. Masz całą masę możliwości doboru czapki do takiego okrycia – nic, tylko korzystać.

0

Młodzieżowe czapki do szarej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do szarej kurtki?

Szarości są piękne, ale… jeśli nie przesadzimy z ich ilością. Przykładowo, jeśli założymy szarą kurtkę, to reszta stylizacji powinna już mieć zdecydowanie bardziej żywe kolory. Choć i od tej zasady są wyjątki.

0

Damskie czapki do kożucha

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do kożucha?

Marzy ci się wygląd jak z Syberii? Cóż, takie stylizacje mają swoich zwolenników i przeciwników, ale jedno trzeba im przyznać – są bezwzględnie i cudownie ciepłe. Zwłaszcza, gdy kożuchowi towarzyszy ciekawa czapka.

0

Modne czapki na zimę

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka na zimę?

Czapka na zimę może szpecić, ale może też dodawać stylizacji i samej noszącej niesamowitego uroku. Aby osiągnąć ten drugi efekt, nie trzeba nawet szczególnej modowej intuicji. Jedyne, czego potrzebujemy, to odrobina eksperckiej wiedzy i wskazówek.

0

Modne czapki do czarnej kurtki

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do czarnej kurtki?

Ukochana przez kobiety czerń znajduje się nie tylko na sukienkach, ale też na kurtkach. Czasem tez na czapkach, szalikach… czy słusznie? Nie zawsze. Czasem bowiem warto tę czerń po prostu złamać kolorem.

0

Damskie zimowe czapki

Akcesoria, Czapki

Jak nosić czapkę?

Kobieta bez czapki zimą? Nawet, jeśli jest najmodniejsza, to prezentuje się raczej smutno. Bo bardziej modne od wyglądu jest zadbanie o swoje zdrowie. A poza tym – jedno drugiego nie wyklucza.

0

Modne czapki dla okrągłej twarzy

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do okrągłej twarzy?

Pewne wyznaczniki naszych modowych decyzji mogą wydawać się zupełnie nieistotne. Ale w modzie i dobrym wyglądzie znaczenie ma… wszystko, nawet drobiazgi. I na przykład to, czy ktoś ma twarz okrągłą, czy podłużną, może zasugerować wybór okrycia głowy.

0

Markowe czapki do biegania

Akcesoria, Czapki

Jaka czapka do biegania?

Współczesny biegacz wie, czego chce. A chce być wysportowany, zdrowy i atrakcyjny. Nie waha się sięgać po najlepsze materiały i gadżety, nie krępuje się też… biegać z czapką na głowie.

0

Top