Jaka czapka do kurtki skórzanej?

Reklama

Trudno zaprzeczyć – skórzane kurtki są jednymi z najmodniejszych. Piękna, kobieca, a jednocześnie mająca w sobie to ostre „coś” – nie można jej nie lubić. Ale oczywiście sam wygląd to nie wszystko, liczy się także komfort. Aby było ci ciepło, do skórzanej kurtki powinnaś nosić czapkę. Podpowiadam, jaki model będzie najlepszy.

Damskie czapki do skórzanej kurtki
  • Na pewno będziesz wyglądała świetnie, jeżeli do skórzanej kurtki założysz bawełnianą czapkę w neutralnym kolorze – beżowym albo szarym. Czapka powinna być dopasowana, ale może mieć np. pompon.
  • Świetnie będziesz wyglądała w połączeniu skórzanej kurtki z futrzaną czapką. Okrycie głowy nie musi być całe w futrze. Wystarczy, jeśli będzie zawierało tylko kilka elementów z futerka.
  • Do skórzanej kurtki fenomenalnie pasują czapki pilotki – te z futerkiem. Jeśli założysz taką w neutralnym kolorze, z całą pewnością będziesz wyglądała urzekająco i odejmiesz sobie kilka lat.
  • Nie pasujące modele to berety, musisz być też ostrożna przy wyborze kaszkietu.

Jeśli nie wiesz, czy twoja czapka będzie pasowała – wybierz model, przyglądając się zdjęciom gwiazd. One przecież mają stylistów!