Kategoria: Bielizna

Bielizna, Odzież

Jak wybrać majtki push up?

Niektórzy są bardzo przeciwko wszelkim „poprawiaczom urody”. Co innego jednak skalpel, a co innego… cudownie poprawiające pupę majtki typu push up. Te ostatnie na pewno są godne polecenia.

0

Damskie markowe majtki korygujące

Bielizna, Odzież

Jak wybrać majtki korygujące?

Majtki korygujące to bez wątpienia jeden z najcudniejszych wynalazków naszych czasów. Jednak aby go docenić, koniecznie trzeba po prostu spróbować i to z tym dobrze dobranym modelem.

0

Damskie majtki bezszwowe

Bielizna, Odzież

Jak wybrać bezszwowe majtki?

Efektowna kreacja to nie tylko sukienka, ale też cała reszta drobiazgów -czyli między innymi odpowiednia bielizna. Warto o nią zadbać, bo zły model może zepsuć wszystkie nasze wysiłki.

0

Damskie klasyczne biustonosze

Bielizna, Biustonosze, Odzież

Jak wybrać biustonosz?

Super stylizacja, dobrane ciuchy, piękne dodatki… i biustonosz odznaczający się spod bluzki. Lub piersi „wylewające się” ze stanika – niestety, ten widok nie należy do rzadkości, a przecież potrafi zepsuć całe wysiłki związane z planowaniem wyglądu.

0

Damskie sportowe majtki do biegania

Bielizna, Odzież

Jakie majtki do biegania?

Trudno chyba o bardziej zabawny i groteskowy wygląd, niż biegacz, który zatrzymuje się za drzewem, żeby poprawić obciskające majtki. Nie dołączaj do tego grona.

0

Damskie pasy do pończoch

Bielizna, Odzież

Jak nosić pas do pończoch?

Część kobiet kojarzy noszenie pasa i pończoch tylko ze specyficznymi sytuacjami. To olbrzymie niedomówienie, bo taki zestaw jest praktyczny i wygodny po prostu na co dzień.

0

Bielizna, Odzież

Jaka podwiązka na studniówkę?

Studniówka… piękna sprawa. Młode dziewczęta w boskich sukniach, które w pewnym momencie delikatnie odsłaniają, by pokazać podwiązkę „na szczęście”. Nic dziwnego, że tak wielu z nas tęskni za tym niezwykłym balem…

0

Modna damska bielizna na studniówkę

Bielizna, Odzież

Jaka bielizna na studniówkę?

Dobra bielizna jest dla kobiety jak fundament – trzyma wszystko we właściwym miejscu i nie pozwala na żadne osunięcia. Dlatego też na wyjątkowe okazje trzeba ją świetnie dobrać.

0

Bielizna korygująca spanx - body

Bielizna

Spanx – twoja przepustka do idealnego wyglądu

Spanx – czy to słówko coś ci mówi? Jeśli nie, to można by się założyć, że jeszcze nie czułaś się w 100% komfortowo w obcisłej kreacji. Zaciekawiona? A jeśli ci powiem, że istnieje bielizna wyszczuplająca o… dwa rozmiary?

0

Różnokolorowe szlafroki damskie

Odzież, Szlafroki

Szlafrok – okryj się pięknie!

Pluszowy, jedwabny albo po prostu bawełniany – ile gustów, tyle szlafroków. Jednak niezależnie od tego, którą tkaninę wybierzesz, nie wolno ci zapomnieć, że szlafrok nie może być… byle jaki. O ile bowiem o gustach się nie dyskutuje, o tyle bylejakość zawsze zostanie skomentowana.

0

Bielizna, Odzież

Jak zawiązać gorset?

Kiedyś znienawidzone, dzisiaj naprawdę kochane ze względu na wyszczuplającą moc. Chodzi oczywiście o gorsety, które powinny mieć swoje miejsce w szafie każdej kobiety. A wiązanie? Tego idzie się nauczyć!

0

Bielizna, Biustonosze, Odzież

Jaki biustonosz do karmienia?

Stanik do karmienia jeszcze niedawno przypominał bezkształtne „coś” na piersiach młodych matek. Dzisiaj to prawdziwe dzieła sztuki, w których z przyjemnością można pokazać się partnerowi i czuć się 100% kobietą.

0

Bielizna na ślub - biustonosze i majtki

Bielizna, Biustonosze, Odzież

Jaki biustonosz na ślub?

Dzisiejsza panna młoda doskonale wie, czego chce – oczywiście wyglądać perfekcyjnie w każdym calu. Jednak, aby ten plan się udał, nie można skupiać się tylko na sukni – trzeba wziąć pod uwagę również takie drobiazgi, jak właściwa bielizna.

0

Kolorowe biustonosze do biegania

Bielizna, Biustonosze, Odzież

Jaki biustonosz do biegania?

Biegająca kobieta może wyglądać pięknie i stylowo, albo… groteskowo, jeżeli jej piersi podskakują. Nikt nie chce prezentować się śmiesznie – dlatego właśnie wymyślono rzecz tak cudowną, jak stanik do biegania.

0

Top