Reklama

Jak jednak wiadomo, cienka jest granica między dobrym smakiem a bardzo sugestywną przesadą. Dowiedz się, jak prezentować się zgodnie z tym pierwszym.

Cechy

Kabaretki to inaczej rajstopy z siateczki układającej się w niezwykle charakterystyczny wzór rombów. Najbardziej klasyczne i rozpoznawalne kabaretki to te w kolorze czarnym – są one jednak produkowane również w innych kolorach.

Dla kogo i jak je nosić?

By nosić kabaretki i świetnie w nich wyglądać, nie wystarczą jedynie dobre chęci. To bardzo wymagający element stroju – pasuje tylko paniom o bardzo zgrabnych nogach. Kobiety, które mają nadwagę, z pewnością nie będą w nich wyglądać dobrze. Jest to model niekorzystny również dla pań, które są bardzo niskie i co się z tym wiąże, mają niezbyt długie nogi. Ostatnie zastrzeżenie przeznaczone jest dla pań o mocno umięśnionych nogach. Niestety, materiał, z którego stworzone są kabaretki, niekorzystnie uwidoczni wzmocnione partie.
Dobierając kabaretki do stroju, należy być bardzo ostrożnym. Oto, co powinnaś wiedzieć.

  • Kabaretki zwykle nosi się tylko wiosną, latem i wczesna jesienią. W zimie ich właścicielka będzie budziła raczej współczucie.
  • Ten rodzaj rajstop nie jest odpowiedni do noszenia w „zwykły” dzień! Kabaretki mają budzić skojarzenia o zmysłowości, mają kusić i zniewalać. Dlatego noszenie ich ot tak, do galerii handlowej czy na kolację z rodzicami, jest okropnym nietaktem.
  • Najbardziej istotnym faktem, który należy zapamiętać, jeśli chodzi o kabaretki jest ten, że one same w sobie są już nad wyraz wyzywające. Oznacza to, że nie może taki być już ani jeden element stylizacji. Jeśli założysz takie rajstopy do mini spódniczki, butów na obcasie i bluzki z dekoltem, nie staniesz się kusząco zmysłowa, ale… ordynarna.
  • Jeśli masz ochotę na założenie kabaretek, kieruj się złotą zasadą, która brzmi: nie pokazuj całych nóg! Do mini lub szortów załóż bardzo długie kozaki, do butów na obcasie – ołówkową spódnicę.

Jakie wybrać?

Efekt, jaki osiągniesz, w dużej mierze zależy od rodzaju wybranych kabaretek. Warto więc kierować się pewnymi wytycznymi.
Im mniejsza siateczka w kabaretkach, tym lepiej będą się one prezentowały – duże „oczka” wyglądają dość wulgarnie.
Pamiętaj, że czarne kabaretki to nie nakaz! Równie dobrze możesz wybrać model np. w kolorze zielonym albo bordowym.
Stawiaj na jakość. Jeśli chcesz, aby twoje kabaretki długo ci służyły, nie kupuj najtańszych. Warto wybrać droższy model, który dodatkowo będzie układał się świetnie na twoich nogach.

Czy jest jakiś magiczny sposób, aby w minutę dodać sobie sto punktów do kobiecości? Oczywiście – taki natychmiastowy efekt z pewnością osiągniesz, jeśli tylko założysz boskie kabaretki.

Oceń artykuł

Kabaretki – od kurtyzany do kobiety z klasą 0 (0)