Czerwona peleryna z kapturem

Reklama

  • Peleryna z kapturem może być noszona niezależnie od wieku. Powinny jednak dobrze przemyśleć jej założenie osoby z dużą nadwagą – u takich pań peleryna może sprawić, że optycznie przybędzie kilogramów. Nie jest to też dobra propozycja dla pań o wyjątkowo niskim wzroście.
  • Wybierając pelerynę, skup się na tym, aby była ona uszyta z wysokich jakościowo tkanin. Unikaj tych błyszczących i skup się raczej na neutralnych kolorach, tzw. barwach ziemi. Na pewno błędem jest kupowanie peleryn we wzorki – wyglądają one nie jak okrycia, ale jak koce.
  • Pelerynę z kapturem noś do codziennych stylizacji (jeśli peleryna jest w żywym jednolitym kolorze) i do eleganckich zestawów ubrań (tutaj pasują peleryny o bardzo dobrej jakości). Przykładem są sukienki, stylowe spodnie czy inne zestawy, które zakładasz na wyjścia.

Peleryny najczęściej są dosyć drogie, stąd – jeżeli planujesz ją kupić, upewnij się, czy kupujesz rzecz dobrej jakości. W przeciwnym razie ryzykujesz, że wydasz zbyt dużo pieniędzy, a za miesiąc wyrzucisz pelerynę.

Oceń artykuł

Jaka peleryna z kapturem? 0 (0)