Jakie spodnie do air maxów?

Reklama

W końcu je masz – twoje ukochane air maxy! Niestety, to nie koniec wydatków. Jeśli chcesz wyglądać w tych butach naprawdę dobrze, to musisz jeszcze mieć właściwe spodnie. Jakie zakładać do tego typu butów?

Modne spodnie do air maxów
  • Zawsze, w każdym przypadku, sprawdzą się dżinsowe rurki. Podkreślają one twoje piękne obuwie, a przecież o to chodzi. Świetnie łączą się ze sportowym podkoszulkiem i luźno narzuconą bluzą.
  • Jeżeli zależy ci na prawdziwie sportowym wyglądzie, to możesz założyć spodnie dresowe. Idealnie pasują tutaj te, które mają ściągacz przy nogawkach i są luźniejsze w kroku.
  • Uważaj na spodnie dresowe z szerokimi nogawkami – prawdopodobnie zepsują one cały efekt, jaki chcesz osiągnąć, zakładając air maxy.
  • Jeśli bardzo się upierasz, możesz do tego typu butów założyć legginsy. Specjaliści od mody zalecają jednak rezygnację z takiego połączenia.

Pamiętaj, że do air maxów nie pasują żadne akcenty w stylu eleganckim. To buty, które mają bardzo wyraźnie sportowy charakter i taka powinna zostać cała twoja stylizacja.