Jakie spodnie w paski?

Reklama

Większość kobiet zapobiegawczo wystrzega się spodni w paski, obawiając się pogrubiającego efektu. Niesłusznie - odpowiedni wybór takich spodni może sprawić, że nasza sylwetka będzie wyglądała doskonale. Jak zatem wybrać takie spodnie?

Damskie spodnie w paski
  • Jeśli wybierzesz spodnie w szerokie i poziome pasy, a dodatkowo w takie, które mają wyraziste kolory, to rzeczywiście – istnieje olbrzymie prawdopodobieństwo, że optycznie powiększysz swoje uda i pośladki. To propozycja tylko dla bardzo szczupłych i do tego odważnych kobiet.
  • Jeśli zależy ci na optycznym poszerzeniu bioder, ale tylko w delikatnym stopniu, to wybierz spodnie z szerokimi albo podłużnymi paskami.
  • Pamiętaj, że ostateczny efekt zależy od tła spodni. Jeśli będzie ciemne, a na nim podłużne, jasne paseczki, to jest duża szansa na uzyskanie super efektu wyszczuplenia. Białe spodnie z czarnymi paskami już nie dadzą tego efektu.

Nie bój się nosić spodni w paski. Jeśli założysz do nich białą bluzkę i czarną marynarkę, to nie ma możliwości, abyś wyglądała źle.