Jaka sukienka na ślub cywilny?

Jaka sukienka na ślub cywilny?

Przed tobą ślub cywilny? Zatem masz zapewne olbrzymi dylemat. Jaką sukienkę założyć na tę wyjątkową okazję, która jest wprawdzie ślubem, ale… nie do końca tym tradycyjnym. Mam kilka podpowiedzi.

Reklama

  • Od kilku lat w urzędach stanu cywilnego królują sukienki bardzo podobne do tych klasycznych, długich, ale… o skróconej długości. Świetnie będziesz prezentowała się na przykład w koronkowej kreacji za kolanko albo tuż przed nim.
  • Jeśli myślisz o kolorze, to oczywiście możesz wybrać biały. Modniejsze i „lepiej postrzegane” są jednak sukienki w kolorze ecru albo kremowe.
  • Pamiętaj, że ślub cywilny to nie tylko ograniczenie dla ciebie, ale przede wszystkim – morze możliwości! Możesz bez najmniejszego skrępowania zdecydować się na sukienkę rozkloszowaną, w stylu retro i dopasować do niej zupełnie oryginalne dodatki!
  • Ślub cywilny to większa swoboda, ale nie przesadzaj. Zupełnie „zwykła” sukienka koktajlowa to zdecydowanie zbyt skromna kreacja. Postaw na coś nawiązującego do klimatu tej wyjątkowej uroczystości!

Uwaga! Salony sukien ślubnych nie są dostępne tylko dla pań biorących ślub kościelny! Koniecznie udaj się do takiego miejsca po poradę… i sukienkę.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top