Jak wybrać trwały lakier do paznokci?

Reklama

Wszystkie marzymy o tym, aby lakier na naszych paznokciach służył nam jak najdłużej. Pytanie – jak to zrobić, skoro większość lakierów bardzo szybko odpryskuje? Cóż, istnieje kilka sposobów na to, aby długo cieszyć się pięknym kolorem paznokci. Aby tak było, stosuj się do moich porad.

Modne trwałe lakiery do paznokci
  • Przede wszystkim pamiętaj, żeby nie kupować bardzo tanich lakierów. Może wydawać ci się, że oszczędzisz, ale w rzeczywistości wcale tak nie będzie. Kupuj produkty sprawdzonych marek, a najlepiej te łączące kilka funkcji w jednym.
  • Jeśli zależy ci na lakierze naprawdę super trwałym, to zainteresuj się kosmetykami hybrydowymi. Są kilka razy droższe, ale bez najmniejszego problemu wytrzymują na paznokciach wiele, wiele dni.
  • Trwałość lakierów w dużym stopniu zależy od przygotowania płytki przed ich nałożeniem. Pamiętaj zatem, aby dokładnie odtłuścić i wypolerować płytkę. Nie może mieć żadnych bruzd, a skórki powinny być odsunięte.
  • Ciągle za mało? Spróbuj bazy pod lakier. To świetny sposób na przedłużenie żywotności wybranego kosmetyku.

Uwaga! Żaden lakier nie będzie służył ci długo, jeżeli nie odczekasz wystarczająco długiej chwili przed nałożeniem drugiej warstwy.