Jaki zegarek dla faceta?

Reklama

Być może twój mężczyzna ma niedługo urodziny albo imieniny, może zbliża się ważna dla was rocznica, a może po prostu chcesz sprawić mu prezent bez okazji. Niezależnie od powodu, wpadłaś na pomysł, by kupić mu zegarek. Jak dokonać trafnego wyboru?

Męskie zegarki na rękę
  • Jeśli chcesz wybrać uniwersalny model, pasujący niemalże do wszystkiego, to zdecyduj się na egzemplarz na czarnym pasku.
  • Zastanów się, czy twój facet woli styl sportowy, czy elegancki. Jeśli ten pierwszy – wybierz dla niego model z grubą tarczą i może na bransolecie. Eleganckim panom przypadnie do gustu cieniutka, dyskretna tarcza i skórzany pasek.
  • Weź pod uwagę sylwetkę swojego mężczyzny. Jeśli on jest dużym facetem, to będzie mu pasował duży zegarek. Analogicznie, mężczyźni niewysocy i szczupli będą lepiej prezentować się ze skromnym modelem zegarka.
  • Musisz zastanowić się też nad funkcjonalnością. Jeśli twój facet jest typem sportowca, to zakocha się w zegarku z wieloma funkcjami. Ale dla bardziej „spokojnych” mężczyzn lepiej kupić najbardziej klasyczny model.

Przed zakupem zegarka warto „zbadać teren”. Zabierz swojego mężczyznę na zakupy i przy wystawie z zegarkami zupełnie przypadkiem spytaj, jaki mu się najbardziej podoba.