Do czego pasuje czarna marynarka?

Reklama

Czarna marynarka to dla wielu kobiet jeden z bardziej uniwersalnych elementów stroju. I choć w związku z tym znajduje się ona w szafie niemal każdej z nas, to wiele… nie wie, jak ją dopasować do stroju. Czym warto się kierować?

Modne damskie czarne marynarki
  • Unikaj połączeń typu czarna marynarka i czarne spodnie. Jeśli jeden z tych elementów w nieznacznym tylko stopniu odbiega od drugiego, to bledszy będzie wyglądał na sprany.
  • Czarna marynarka świetnie komponuje się z zestawem: biały podkoszulek i klasyczne dżinsy rurki. To zestawienie bardzo klasyczne, ale łatwo możesz je zmieniać dzięki odpowiednim dodatkom.
  • Takie okrycie super skomponuje się z t-shirtem z oryginalnym nadrukiem. Jeśli tak to połączysz, wejdziesz w modny styl hipsterski.
  • Oczywiście czarna marynarka pasuje również do wszelakich sukienek – zarówno do tych ciemnych (ale nie czarnych), jak i do zupełnie jasnych.

Czasem kupujemy jedną czarną marynarkę i chodzimy w niej kilka lat, nie zauważając, że spłowiała. A inni to widzą, dlatego warto pamiętać o regularnej zmianie.