Jakie etui na okulary?

Reklama

Etui na okulary nie musi być nudne i przypominać wielkiej, plastikowej i brzydkiej bryły. Wręcz przeciwnie – wystarczy odrobina fantazji, by nosić przy sobie małe dzieło sztuki na okulary właśnie. Jak wybrać modne etui?

Damskie etui na okulary
  • Najmodniejsze etui na okulary to te, które przypominają mini torebki retro, są zdobione techniką decoupage albo – i tu prawdziwy hit, ma na sobie regionalne wzory w różnego typu kwiaty. Każde z nich pasuje zarówno młodej dziewczynie, jak i dojrzałej kobiecie.
  • Jeśli często nosisz etui do pracy i zależy ci na powadze, to wybierz raczej inny model – skórzany i bardzo elegancki. Godne polecenia są te, których faktura przypomina zwierzęcą skórę. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco „poszaleć” z kolorem i wybrać np. stylową czerwień.
  • Przy wyborze kieruj się także jakością wykonania produktu. Najpiękniejsze etui będzie cię drażniło, jeśli jego zapięcie będzie trudno się zamykało.
  • Choć w sprzedaży oferowane są także etui z miękkich tkanin, wiele osób je odradza – nie chroni ono okularów w wystarczającym stopniu.

Etui do okularów warto dopasować do swojego stylu. Nie sugeruj się tym, co jest modne, ale raczej na tym, co lubisz. Dzięki temu całość twojej stylizacji będzie zawsze doskonale skomponowana.