Jakie korale do sukienki?

Jakie korale do sukienki?

Chętnie nosimy sukienki, ale korale – już rzadziej. Być może wynika to z niewiedzy, jaki rodzaj i kolor takiej biżuterii pasuje do odcienia sukienki. Podpowiadam zatem, jak dokonać dobrego wyboru i odzyskać wolność w dobieraniu dodatków.

Damskie kolorowe korale

Reklama

  • Przede wszystkim musisz pamiętać, że do sukienek najbardziej pasują długie sznury małych korali. Są najbardziej eleganckie i dają największe pole do popisu.
  • Do czarnej sukienki wspaniale będą wyglądały korale o kolorze perłowym albo białym. Jeśli pragniesz mniej eleganckiego zestawu, to postaw na korale czerwone, żółte albo zielone. Ciekawie wyglądają także szare. W żadnym przypadku – czarne.
  • Czerwona sukienka to idealne tło dla perłowym korali oraz tych w kolorze grafitowym. Na pewno świetnie będą też prezentować się korale w kolorze granatowym. Odpada pomarańczowy i oczywiście czerwony.
  • Biała sukienka „przyjmie” wszystko? Nic z tych rzeczy. Do niej będą pasowały raczej tylko perłowe korale, chyba, że całość ma luźny charakter – wówczas przebieraj w kolorach według własnych upodobań.
  • Do żółtej sukienki nie zakładaj korali żółtych (!) czy pomarańczowych. Możesz za to połączyć je z białymi sznurami albo czerwonymi, pięknie będą prezentowały się też te w kolorze czarnym.

Idąc do sklepu po korale, weź do torebki sukienkę. Porównując oba kolory, będziesz miała pewność dobrej decyzji.

Oceń artykuł

Jakie korale do sukienki? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top