Jak nosić ramoneskę?

Jak nosić ramoneskę?

Zawsze modna, zawsze stylowa, zawsze na czasie – czarna ramoneska od lat zajmuje ważne miejsce w szafie stylowej dziewczyny. Jak ją nosić?

łodzieżowe kurtki ramoneski

Reklama

  • Spróbuj przełamać ją cukierkowatość swojej kreacji. Na przykład, możesz założyć ją do koronkowej bluzki i pastelowych spodni albo po prostu do pudrowej sukienki.
  • Ramoneska zawsze świetnie prezentuje się z zestawem: biała bluzka, przetarte dżinsy, tenisówki. Wyglądasz świeżo i modnie.
  • Ten rodzaj okrycia genialne wygląda, gdy połączymy je z jasną, rozkloszowaną spódnicą i przyległym do ciała topem lub golfem. Oraz, oczywiście, ze szpilkami.
  • Możesz spróbować pomieszać dwa style – ciężki, „motorowy” i delikatny. Wystarczy, że założysz delikatną, białą sukienkę, a do niej czarną ramoneskę i ciężkie, czarne buty.
  • Coraz więcej dziewczyn nosi się w stylu retro. I świetnie, bo to tez okazja do założenia ramoneski. Okryj nią swoją kwiecistą sukienkę!

Ramoneska daje tak naprawdę ogrom możliwości. Możesz zatem spróbować połączyć ją z czymkolwiek i po prostu sprawdzić, czy to pasuje.

Oceń artykuł

Jak nosić ramoneskę? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top