Jaki strój na Halloween?

Jaki strój na Halloween?

Zbliża się Halloween? Nie możesz przegapić tej szansy na cudowne zaprezentowanie się! Nie powinnaś też wybierać czegoś zupełnie przypadkowo. Kieruj się raczej naszymi wskazówkami:

Reklama

  • Nawet w takich okolicznościach nie dodawaj sobie kilogramów. Korzystaj raczej z przebrań, które podkreślą twoja figurę – to jedyna taka okazja, gdzie możesz sięgnąć po wszystkie metody!
  • Zrezygnuj raczej z przebrań typu zmysłowa pielęgniarka czy pokojówka. To… niesmaczne. Ale możesz je wykorzystać na noc ze swoim partnerem.
  • Halloween to świetna okazja, aby zrobić sobie fenomenalny makijaż. Nie poprzestawaj jednak na byle jakim pomalowaniu twarzy. Zastosuj smokey eyes, na który dotąd nie miałaś odwagi.
  • Cokolwiek wybierzesz – czy będzie to mysz, czy strój Marylin Monroe czy może zmysłowa tancerka, nie zapominaj o podkreśleniu talii i założeniu wysokich obcasów.
  • Jeżeli wybrałaś już strój, ale nie czujesz się w nim komfortowo, to po prostu załóż maskę. Na szczęście to święto na to pozwala.

Halloween dla dzieci? Nic bardziej mylnego. To właśnie jest okazja, by zaprezentować swoje drugie, kobiece oblicze? Nie masz gdzie tego zrobić? Zrób prywatkę u siebie!

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top