Jaką wybrać sukienkę na ślub cywilny?

Jaką wybrać sukienkę na ślub cywilny?

Bierzesz ślub, ale tylko cywilny? Niezależnie od powodów takich „ograniczeń” – masz prawo wyglądać i czuć się pięknie, to przecież najcudowniejszy dla ciebie dzień. Jaką sukienkę wybrać, a z jakiej zrezygnować?

Jasne sukienki do ślubu cywilnego

Reklama

  • Tak naprawdę dużo zależy od… wesela. Jeśli jest huczne, możesz jak najbardziej zdecydować się na „prawdziwą” suknię ślubną, długą, piękną i niezwykle ozdobną. Do skromnych uroczystości obiadowych takie suknie pasują trochę mniej.
  • Na ślub cywilny najbardziej preferowane są jednak sukienki skromniejsze – najmodniejsze są te o długości przed kolano i pokryte w znacznej części koronką.
  • Możesz wybrać też „okrojoną” wersję bogatej sukni ślubnej, decydując się na model np. z tafty w stosownym, eleganckim kroju ale krótszej wersji.
  • Ślub cywilny to nie tylko „ograniczenie” dla sukni, ale wręcz większe pole do popisu. Możesz na przykład założyć oryginalną, białą sukienkę w drobne, czerwone grochy i „podnieść” ją wielką halką – efekt cudowny i romantyczny. Możesz także poeksperymentować ze stylem retro – zakładając na przykład stylowy toczek.
  • Pamiętaj, że do ślubu cywilnego bardziej, niż biel, pasuje kolor kremowy albo ecru.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top