Jak ukryć duży brzuch?

Jak ukryć duży brzuch?

Jednym z częściej popełnianych błędów w sytuacji, gdy chce się ukryć brzuch, jest ubieranie się w workowate i bezkształtne ubrania. Nie odejmują one kilogramów, a w dodatku zniekształcają sylwetkę.

Zdjęcie kobiety z dużym brzuchem

Reklama

Wygodnie, kobieco i z klasą

Jeśli waszej talii daleko jest do ideału, to wcale nie oznacza, że macie zapomnieć o kobiecych i eleganckich strojach. Najważniejsze jest to, abyście dobrze czuły się w ubraniach, które na siebie zakładacie. Nie noście odzieży zbyt luźnej, ale też unikajcie bardzo obcisłych tkanin. Chcecie ukryć fałdki? Wybierajcie fasony o kształcie trapezu. Skutecznie zamaskują to, czego nie chcecie pokazywać i eksponować. Waszym sprzymierzeńcem są także proste, lekko dopasowane sukienki i tuniki oraz fasony kopertowe. W waszych szafach powinny też znaleźć się spódnice z obniżoną talią. W żadnym wypadku nie zakładajcie spódnicy czy spodni z gumką w pasie. Szukając odpowiednich dla siebie spodni, skupiajcie się na takich modelach, które mają zamek wszyty z boku.

Wybierajcie ciemne kolory i lejące się materiały. Jednak unikajcie połyskujących bluzek czy swetrów, zrezygnujcie z perłowych odcieni. Wyszczuplicie talię, sięgając po ciemne, szerokie paski. Czasem możecie założyć bieliznę wyszczuplającą i rajstopy spłaszczające zbyt duży, wystający brzuch.

Warto pamiętać, że jeśli zadbacie o to, aby się nie garbić, wasz brzuch będzie wyglądał dużo smuklej.

Reklama

Powiązane artykuły

Co nosić mając krótkie nogi?

Krótkie nogi mogą sprawiać wrażenie dłuższych, jeśli zastosujecie kilka sprawdzonych tricków. Pozostańcie wierne pewnym fasonom i połączeniom, a poczujecie się bardziej pewnie i atrakcyjnie.

Moda z lat 90-tych: słodki kicz w natarciu

Posiadasz jeszcze bluzę z nadrukiem ulubionego boys bandu albo poszarpane spodnie? Jeśli tak, niechybnie dorastałaś w latach 90-tych. Czasem warto na chwilę do nich wrócić.

Moda z lat 80-tych: kicz na piedestale

Plastik przelewający się z cekinami, błysk tańczący z ekscentrycznymi dodatkami, a do tego wszystkiego makijaż w całej palecie barw – kto tęskni za latami 80-tymi, prosimy podnieść rękę!

Moda lat 60-tych: maksi krok w stronę mini

Masz czasem wrażenie, że cofnęłaś się w czasie? To nie podróż, to moda powraca do lat 60-tych. Stylistyczne przyłączenie się do tej podróży naprawdę nie jest trudne.

Moda z lat 50-tych – kobiecość ma głos!

Talia – biust: na tej linii koncentrowały się stroje z lat 50-tych. Jak można się domyślić, okres ten należał do kobiet. I był jednym z najpiękniejszych w damskiej modzie.

Moda z lat 40-tych – retro!

Kobiece, zmysłowe, chwilami wyjątkowo odważne – takie właśnie były stylizacje kobiet z lat 40-tych. Warto je poznać i uszczknąć coś z przeszłości dla efektu… dzisiaj.

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top