Moda z lat 30-tych – Femme fatale!

Moda z lat 30-tych – Femme fatale!

Moda z lat 30-tych znacząco różni się od tej z poprzedniej dekady, choć to właściwie niewielki odstęp czasu. Koniecznie dowiedz się, co w modzie kochały kobiety z tamtych lat.

Reklama

  • Femme fatale – tymi słowami można określić modę lat 30-tych. Kobiety kochały wówczas długie, powłóczyste suknie, podkreślały ramiona i talię.
  • Obowiązkowym dodatkiem do przepięknych i eleganckich kreacji było futro. Panie kochały też koronki.
  • W ówczesnym okresie nie było jeszcze wiele pracujących kobiet, ale te, które podejmowały się aktywności zawodowej, ochoczo sięgały po różnego typu żakiety.
  • Perły i pióra były modnymi akcentami uzupełniającymi kreacje. Żadna dama o nich nie zapominała.
  • Uwielbiane przez ówczesne kobiety buty opierały się na kilkucentymetrowym słupku – takim, jaki jest obecnie znowu w modzie.

Lata 30-te charakteryzowały się dążeniem do kolorów, więc nie zapominaj o tym, aby jakiś akcent twojej stylizacji miał wyraźną barwę.

Oceń artykuł

Moda z lat 30-tych – Femme fatale! 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Co nosić mając krótkie nogi?

Krótkie nogi mogą sprawiać wrażenie dłuższych, jeśli zastosujecie kilka sprawdzonych tricków. Pozostańcie wierne pewnym fasonom i połączeniom, a poczujecie się bardziej pewnie i atrakcyjnie.

Moda z lat 90-tych: słodki kicz w natarciu

Posiadasz jeszcze bluzę z nadrukiem ulubionego boys bandu albo poszarpane spodnie? Jeśli tak, niechybnie dorastałaś w latach 90-tych. Czasem warto na chwilę do nich wrócić.

Moda z lat 80-tych: kicz na piedestale

Plastik przelewający się z cekinami, błysk tańczący z ekscentrycznymi dodatkami, a do tego wszystkiego makijaż w całej palecie barw – kto tęskni za latami 80-tymi, prosimy podnieść rękę!

Moda lat 60-tych: maksi krok w stronę mini

Masz czasem wrażenie, że cofnęłaś się w czasie? To nie podróż, to moda powraca do lat 60-tych. Stylistyczne przyłączenie się do tej podróży naprawdę nie jest trudne.

Moda z lat 50-tych – kobiecość ma głos!

Talia – biust: na tej linii koncentrowały się stroje z lat 50-tych. Jak można się domyślić, okres ten należał do kobiet. I był jednym z najpiękniejszych w damskiej modzie.

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top